manojoniskis.lt 2017-12-23 UAB „Joniškio grūdai“ kolektyvo kalėdinė dovana VšĮ ,,SOS gyvūnai“ augintiniams

Ar šunims reikalingas menas? Ar jiems svarbu estetinė aplinka, kurioje jie gyvena? Gal šuniui tereikia žmogaus ir maisto, kad būtų laimingas, o gal visgi jis supranta ir džiaugiasi, kai jo aplinka yra ne tik švari, jauki, bet ir …meniška?

Tokie klausimai turbūt iškils tiems, kas sužinos apie  unikalią socialinę akciją  „Spalvoti BUONCU nameliai“, kurią suorganizavo ir ,,Žagarės vyšnių festivalyje“, realizavo UAB ,,Joniškio grūdai“.

Šią savaitę  VšĮ ,,SOS gyvūnai“ Vilniuje  kiemelio augintinius aplankė UAB „Joniškio grūdai“ kolektyvas su dovanomis – skaniu ir kokybišku premium maistu BUONCU bei naujais nameliais šuniukams.

Nameliai, liaudiškai vadinami būdomis, į ,,SOS gyvūnai“ prieglaudą atkeliavo unikalūs: juos savo rankomis pagamino „Joniškio grūdų“ darbuotojai. Nusprendę, kad gyvūnams neužtenka tiesiog paprastų būdų, sumanė namelius meniškai ištapyti. Tai padaryti buvo patikėta vaikams, dalyvavusiems ,,Žagarės vyšnių“ festivalyje. Festivalis Joniškio rajone  vyko vasarą, tad daugybė vaikų turėjo galimybę kūrybiškai ir jautriai išreikšti savo meilę gyvūnams  ir taip parodyti jiems savo gražiausius jausmus.

Ši socialinė akcija įmonės buvo organizuota, siekiant skatinti vaikus nuo pat mažens augti socialiai atsakingais, suprasti, kaip svarbu mylėti ir rūpintis savo augintiniais ir jokiu būdu neapleisti jų, taip pat atkreipti dėmesį, jog labai daug gyvūnėlių yra beglobiai ir jiems be galo reikalinga pagalba.

Akcija „Spalvoti BUNCU nameliai“ susilaukė didelio mažųjų festivalio lankytojų dėmesio. Padedami profesionalių dailės mokytojų, mažieji Žagarės vyšnių festivalio dalyviai nuspalvino net dešimt namelių, kurie buvo padovanoti keletui gyvūnų prieglaudų.

Keturi gražūs ir spalvingi nameliai šią savaitę pasiekė ir gyvūnų prieglaudą ,,SOS gyvūnai“. Šioje prieglaudoje daugiau nei 100 šunų ir kačių gyvena laisvai didelėje teritorijoje, o prieglaudos vadovė, Ilona Reklaitytė net pasirūpino tuo, kad prieglaudos senjorai gyventų erdviuose nameliuose -kotedžuose su šildomomis grindimis ir nuosavu kiemeliu.

,,Aš labai stengiuosi, kad mūsų gyvūnai, nors ir neturėdami šeimininkų, būtų mūsų prieglaudoje laimingi, todėl jie nėra laikomi narvuose, gali laisvai bėgioti, gauna visavertį maistą ir medicininę priežiūrą. Štai ir šiandien mūsų rėmėjai ,,Joniškio grūdai“ atvežė ne tik gražias spalvingas  būdas, kuriose augintiniai galės ilsėtis lauke, pasislėpti vasarą nuo kaitros,  bet ir visaverčio lietuviško sauso maisto BUONCU, gaminamo Joniškyje. Tai ypač kokybiškas visavertis maistas iš paukštienos, ėrienos, ryžių, daržovių, kurio sudėtyje nėra kviečių grūdų, todėl jis tinkamas ir mūsų alergiškiems augintiniams. Tik nuolat gaudami paramą iš geros valios žmonių, rėmėjų ir mūsų šauniųjų savanorių mes galime užtikrinti savo gyvūnams pilnavertį gyvenimą, už tai esu visiems be galo dėkinga“, – akcijos metu kalbėjo prieglaudos ,,SOS gyvūnai“ vadovė Ilona Reklaitytė.

UAB „Joniškio grūdai“  atstovai neslėpė, kad jiems dalyvauti tokiose akcijose labai malonu, nes jie mato, kaip nuoširdžiai ,,SOS gyvūnai“ prieglaudoje  yra rūpinamasi beglobiais.