manojoniskis.lt 2017-07-18 UAB ,,Joniškio grūdų“ socialinė akcija Žagarės vyšnių festivalio metu

UAB ,,Joniškio grūdai“ – viena stambiausių kombinuotųjų pašarų gamintojų Baltijos šalyse. Įmonė ne tik gamina platų visaverčių ėdalų, pašarų ir lesalų, papildų ir premiksų asortimentą, bet ir aktyviai dalyvauja bei pati organizuoja socialines akcijas.

Viena tokių akcijų nebe pirmus metus rengiama Žagarės vyšnių festivalio metu. Šiemet įmonė  organizavo socialinę akciją „Nuspalvink man namelius“, kurios tikslas buvo ugdyti mūsų augančios kartos socialinę atsakomybę ir atkreipti dėmesį, jog labai daug gyvūnėlių yra beglobiai. Apie šią akciją buvo paskelbta  flashmobu „BUONCU – laimingam augintiniui“, kurio metu festivalio dalyviai buvo kviečiami susirinkti į aikštę ir sudaryti BUONCU užrašą, laikant rankose Buoncu pakuotes. Visi flashmobo dalyviai buvo apdovanoti BUONCU ėdalu augintiniams.

Akcija „Nuspalvink man namelius“ susilaukė didelio mažųjų festivalio lankytojų dėmesio. Padedami profesionalių dailės mokytojų, mažieji Žagarės vyšnių festivalio dalyviai nuspalvino net dešimt namelių, kurie vėliau bus padovanoti beglobių gyvūnų prieglaudoms. Čia pat ant molbertų buvo piešiami mylimi gyvūnai. Atrakcija vaikams suteikė daug džiaugsmo ir privertė dar kartą su meile pažvelgti į savo augintinius ir pagalvoti apie tai, kad ne visi šuneliai bei katytės turi namus.

Festivalio metu, įmonė apdovanojo Žagarės regioninio parko direkcijos skelbto piešinių konkurso „Mano mažasis draugas“ nugalėtojus. Šiame konkurse buvo sulaukta be galo gražių vaikų piešinių. Taip pat UAB „Joniškio grūdai“ įsteigė ir prizus Žagarėje vykusiuose konkūruose, laimėtojams buvo dovanojami KOMBI pašarai žirgams.

UAB „Joniškio grūdai“ generalinė direktorė Reda Siaurusaitienė dėkoja visiems susirinkusiems dalyviams, kurių dėka BUONCU akcija buvo tikrai labai sėkminga. Ji džiaugiasi, kad Lietuvoje auga socialiai atsakingas jaunimas ir tikisi, kad ateityje nebereikės gyvūnų globos namų.

Paprašyta papasakoti šiek tiek daugiau apie UAB „Joniškio grūdai“ gaminamus ėdalus, generalinė direktorė Reda Siaurusaitienė sakė, kad BUONCU, tai lietuviškas, Premium klasės, visavertis sausas ėdalas augintiniams, gaminamas būtent Joniškyje. Ėdalas pritaikytas kiekvieno augintinio poreikiams, atsižvelgiant į veislę, amžių, augintinio dydį.  Produkto gamybai naudojamos tik aukščiausios kokybės žaliavos, juos praturtinant įvairiais mineralais bei mikroelementais. Ėdalo gamybai naudojama paukštiena, ėriena, ryžiai, daržovės. Sudėtyje nėra kviečių grūdų, todėl ėdalai tinka ir glitimui alergiškiems augintiniams.