etaplius.lt 2017-07-19 Festivalio dalyviai spalvino namelius beglobiams gyvūnams

UAB „Joniškio grūdai“ – socialiai atsakinga įmonė, nuolatos organizuojanti įvairias socialines akcijas, skirtas paremti beglobius gyvūnus. Šiemet, kaip ir pernai, įmonė dalyvavo Žagarės vyšnių festivalyje ir surengė socialinę akciją „Nuspalvink man namelius“, kurios tikslas – ugdyti mūsų augančios kartos socialinę atsakomybę ir atkreipti dėmesį, jog labai daug gyvūnėlių yra beglobiai.
Apie šią akciją buvo paskelbta flashmobu „BUONCU – laimingam augintiniui“, kurio metu festivalio dalyviai buvo kviečiami susirinkti į aikštę ir sudaryti BUONCU užrašą, laikant rankose Buoncu pakuotes.

Akcija „Nuspalvink man namelius“ susilaukė didelio vaikučių ir jų tėvelių dėmesio. Vaikams talkino ne tik mamos ir tėčiai, bet ir profesionalios dailės mokytojos Vida Žukienė, Orinta Orlickienė ir Loreta Kalinauskaitė–Angilovienė.

Akcijos metu buvo nuspalvinta net dešimt namelių, kurie bus padovanoti beglobių gyvūnų prieglaudoms. Taip pat vaikams buvo paruošti molbertai, kur jie su kreidelėmis galėjo piešti savo augintinius, o jų darbelių paroda buvo demonstruojama čia pat, šalia pagrindinės scenos.

Visi akcijos ir flashmob’o dalyviai buvo apdovanoti BUONCU ėdalu augintiniams.